Rezidenční bydleníPoskytujeme komplexní služby od prvotního setkání s klientem, až po finální realizaci a servis. Tímto postupem nabídneme zákazníkovi maximální kvalitu samotného návrhu i realizace. Zákazníkovi díky našim zkušenostem odpadá stres z realizace a dohledu nad jejím průběhem.
Zákazníky této cílové skupiny zajímá především klimatizace vnitřních prostor, která tvoří hlavní část dodávek pro rezidenční bydlení. Součástí dodávek je i vzduchotechnika pro odvětrání technických místností. Samostatnou kapitolou je pak větrání a odvlhčování prostor s vnitřními bazény. Pro rodinné domy dodáváme rekuperační jednotky a tepelná čerpadla.
Nabízíme všechny druhy klimatizací od jednoduchých po složité systémy, především od spolehlivých výrobců se silným technickým zázemím v České republice. Používané klimatizace jsou navrhovány vždy s ohledem na konkrétní typ objektu a požadavky zákazníka.
Používáme především výrobky následujících firem: Samsung, Fujitsu, Daikin.
Při návrhu zařízení pro rezidenční bydlení respektujeme vysoké nároky na interiérový design, komfort a pohodlí.
Navrhujeme inovativní technologie, s minimálními dopady na životní prostředí, energeticky úsporné, dlouhodobě kvalitní, které je přínosem pro našeho zákazníka.
Na námi instalované a servisované zařízení nabízíme záruku 60 měsíců.