InstalaceDodávky a instalace zařízení patří mezi nejvýznamnější činnosti naší společnosti.
Do této části zahrnujeme tyto dílčí činnosti: posouzení projektové dokumentace, řízení a organizace celého projektu, montáže, zprovoznění a nastavení systému, zaškolení obsluhy.
Dodáváme a instalujeme tyto systémy: vzduchotechniku, chlazení, topení, klimatizaci, odtahy tepla a kouře (SOZ) a technologické odsávání, a to pro všechny druhy staveb (obchodní a administrativními objekty, výrobní haly a průmyslové areály, bytové domy, banky, hotely, nemocnice).
Našim cílem je dosahovat dokonalé vnitřní prostředí staveb po celý rok. Kvalita vnitřního prostředí staveb výrazně zvyšuje spokojenost jejich uživatelů a je významným faktorem, který přispívá k úspěchu stavby. Všechny naše projekty jsou realizovány zkušeným týmem vedeným vždy vedoucím projektu.
Směsice vynalézavosti, všestrannosti a praktických zkušeností našich zaměstnanců je důvodem našeho úspěchu a spokojenosti našich zákazníků.
Naši zaměstnanci mají rozsáhlé praktické zkušenosti s instalací těchto systémů a jsou v této oblasti vyhledávanými odborníky a partnery.